Kontakt

Ostatní - odkazy i články, které nesouvisí s tématikou fóra, ale jsou z oblasti botaniky
Ostatné - odkazy i články, ktoré nesúvisia s tématikou fóra, ale sú z oblasti botaniky
Sobjo
Obdržel poděkování: 1 krát
Kontaktovat uživatele:

Kontakt

Příspěvekod Sobjo » 06 říj 2015, 13:05

Nemáte někdo prosím mail na p.Josefa Odehnala z Brna? Nebo nevíte někdo jestli je někde seznam jeho polních čísel? Ve Field number guery1 všechny jeho nálezy nejsou. Mám nějaká čísla a chtěl bych si je ověřit.
Díky za pomoc. Pepa

miro
Administrátor
Administrátor
 poděkoval: 74 krát
Obdržel poděkování: 35 krát

Re: Kontakt

Příspěvekod miro » 06 říj 2015, 17:38

Jednoduché, sedneš si za stůl a napíšeš mu dopis. Adresa je stále platná a pošťačka tam chodí pravidelně. Emila má samozřejmě také ... ale ten dostaneš jedině od něho. Protože i když někomu pošleš emila a on ho nechce číst, tak ho číst nebude, neboť nejsi ten, kdo ho má používat. Ona je tak trochu slušnost mezi lidna opomíjená, že na veřejnýho emila klidně napiš, ale jestli ti odpoví .... proto ti radím, napiš dopis a uvidíš, jestli si chce dopisovat. Určité se potom dozvíš i emila.
Slovo "Balkón" je od slova "Kaktus" a ne od slova "Prádlo" a pravda dneška bývají pouze omylem zítřka

African
Top prispievateľ
Top prispievateľ
 poděkoval: 51 krát
Obdržel poděkování: 383 krát

Příspěvekod African » 06 říj 2015, 17:55

Miro má i nemá pravdu :?: :?: .
V současné době je používání elektronické komunikace standard. Ovšem pokud adresát nemá E-mail veřejně vyvěšený (třeba v rámci pracovních poviností ve firmě nebo na WEBu či fóru), pak je jen na jeho vůli komu a kdy mejlovou adresu poskytne. Je pravdou, že chodí mnoho nevyžádané pošty a proto by se odesílatel nemohl divit, pokud mu mejl adresát smaže bez přečtení - toť taky standard.

Pokud můžu posuzovat podle sebe (netýká se pracovního mejlu, kde musím číst věci důležité i všechny hovadiny navíc :evil: ), pak soukromý (urgentní) mejl i soukromý telefon má jen pár vyvolených a ti ho bez mého vědomí nedají. A všechny ostatní mejly bez milosti mažu a telefon nezvedám. :lol: :lol: :lol:

Sobjo
Obdržel poděkování: 1 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sobjo » 07 říj 2015, 06:38

Pánové, díky za rady. Psaní dopisů mi jde velice dobře, ale v dnešní elektronické době mi přijde daleko rychlejší současný způsob komunikace.
Šlo mi pouze o to, zda-li by mi někdo neposkytnul mailovou adresu, protože mail, který jsem na internetu našel je neaktivní. O telefon jsem nežádal, to je každého soukromá věc, komu jej dá a komu ne.
Díky Pepa

miro
Administrátor
Administrátor
 poděkoval: 74 krát
Obdržel poděkování: 35 krát

Příspěvekod miro » 07 říj 2015, 09:25

No právě .... je neaktivní, aby měl pokoj. Kluk má svoje roky a svoje starosti (obojího hodně) a tak chce a potřebuje mít klid. K lokalitám ti dám jenom jednoduchou radu .... když tě teda nenapadla samého, napiš tu někomu na fóru co ti není jasné, protože Pepa nejzdil sám, jezdili jsme s ním a tak víme a známe odkud co měl a má :) :) :) Možná se dočkáš odpovědi od nějakého spolucestovatele, nebo od někoho, kdo to už má vyřešený. Napiš třeba mě, potěšíš i naší pošťačku.

P.S. To že v dnešní době je internet, není ještě přece nutností veškerou komunikaci mít jenom internetem. Naopak. Uvažuj o tom, že hodně a snad ještě víc starších kaktusářů s užasným rozsahem dovedností a znalostí a kytkama jak lusk na internet kašlou a nemají k tomu vztah. Fenomén internet ovládá omladinu. Já osobně nemít v zakládání fóra prsty, tak už tu také nejsem (tenkrát jsme do toho šli z trochu jinačích pohnutek, ale o tom nebudu psát). Je hodně kaktusářů co internet zase mají a mají i co napsat, ale na fóru nejsou a nebudou. A tak se musíš naučit znova psát dopisy a čekat i odpověď ....".... No dondi, dáme si dobrého vínka, pokecáme a posedíme a ráno se potom koukneme na ty kytky ve skleníku" .... jo holt pokrok nezastavíš, a směr pokroku ... proč si kde kdo imrvére představuje, že furt rovně a dopředu, co když je to nahoru a z kopce dolu h:h h:h h:h Tak sedni a dojednej si skleničku vína :L
Slovo "Balkón" je od slova "Kaktus" a ne od slova "Prádlo" a pravda dneška bývají pouze omylem zítřka

Miroslav
 poděkoval: 67 krát
Obdržel poděkování: 108 krát

Příspěvekod Miroslav » 07 říj 2015, 18:38

Bacha Miro! Nezabúdaj na dobrý burčák!!!
Miroslav Varček hľadač krásy

Zpět na „Ostatní příspěvky - Ostatné príspevky“