Laco alias snupko

Představte se, přátelé, napište nám něco o sobě, své sbírce
Predstavte sa vážení priatelia, napíšte nám niečo o sebe, svojej zbierke
Odpovědět
snupko
Poděkoval: 0
Obdržel poděkování: 0

Laco alias snupko

Příspěvek od snupko » 11 črc 2011, 18:45

Dobrý deň,
Volám sa Laco, som z Košíc, mám 32 rokov a kaktusom sa venujem viac, či menej už niekoľko rokov. Viac toho bolo v minulosti, keď som mal ako teeneger celkom slušnú zbierku, no keďže som býval v paneláku a zimoval na chodbe, jedného krásneho dňa som o celú zbierku prišiel vďaka nejakému usilovnému asi budúcemu "kaktusárovi". Potom u mňa nadišiel útlm a nechuť sa k tomu vrátiť vo väčšej miere, no keďže som zmenil bydlisko a susedstvo je lepšie (zatiaľ nič nezmizlo) pustil som sa do toho opäť. Síce mám tragicky malý balkón, s hoci výhodným kaktusovým umiestnením, JV, snažím sa rozširovať svoju zbierku ako to len ide. Práve som si zakúpil montovaný regál, ktorý bude budúcim kvázi pareniskom, akurát špekulujem, či ako kryt z profilu môžem použiť len plexi sklo, kvôli menšej váhe, len neviem či má dostatočnú priepustnosť svetla. Od budúceho roku skúsim vysievať a potom možno za nejaký rozumný nájom sa dostanem aj na strechu našej bytovky, kde budú možnosti väčšie :). Tak toľko o mne. Čítam forum a vidím ako Vás trápi menší záujem o príspevky, tak snáď niečim budem prispievať aj ja, aj keď zprvu to budú iste otázky a žiadosti o radu Vás skúsenejších :) .
Vopred ďakujem za prijatie a všetko dobre prajem v kaktusovom svete.

Odpovědět

Zpět na „Představte se - Predstavte sa“