FOXXX - Tomáš Ulrych

Představte se, přátelé, napište nám něco o sobě, své sbírce
Predstavte sa vážení priatelia, napíšte nám niečo o sebe, svojej zbierke
Odpovědět
FOXXX
Poděkoval: 0
Obdržel poděkování: 3 x

FOXXX - Tomáš Ulrych

Příspěvek od FOXXX » 02 srp 2018, 07:04

Zdravím vás kolegové :-)
trochu troufalé, se hned považovat za kolegu, tak snad se nikdo neurazíte. :-) Je mi 39. Jsem ze Zubří (okr. Vsetín, vedle Rožnova pod Radhoštěm) S kaktusy jsem začal jako kluk a pěstoval je cca 10let, než je vytlačily motorky, holky, kamarádi a podobně. Začínal jsem na parapetu a potom ve vlastím foliáku. Po kaktusech jsem pak jen sem tam pokukoval. Když jsem 4 roky zpět vyměnil bydliště opět za RD s malou zahradou, začalo něco hlodat a potom, co jsem na FB našel skupinu "milujeme kaktusy a sukulenty" bylo vymalováno. Doma se zčaly objevovat první kusy kytek, které jsem znal z dětství a byly pro mne nedostupné. Dnes se nakupuje tak snadno... Další rok už přibyl malý kupovaný skleník a ten je po třech letech plný. Do budoucna už mám vybrané místo, kde bude stát větší, ale ještě bude muset počkat. Nemám zatím vyhraněnou žádnou specializaci a tak se u mne najdou melocactusy, discocactusy, uebelmanie vedle gymen, lophophor, aztekií, ariáků a podobně. Teď aktuálně mne fascinují geohintonie a chystám se kromě těch 4 různých velikostí co mám roubované, udělat výsev a třeba sehnat i několik semenáčků a pro své potěšení (možná zklamání) se pokusit něco z nich upěstovat na kořenech. Přidám k výsevu i aztekia. Pro rozumy jsem si začal chodit i sem, tak mi pomalu začněte držet palce :-)
:sa
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Títo uživatelé poděkovali autorovi FOXXX za příspěvek (spolu 3):
MartinŠtefanMário Snopka
Hodnocení: 27.27%

Odpovědět

Zpět na „Představte se - Predstavte sa“